WEBRIKA HAKKIMIZDA

İnternet web teknolojileri alanında çözüm ve hizmetler geliştiren firmamız e-ticaret sektöründe sahip olduğu markalar ile faaliyet alanlarını geliştirmektedir.
Firmamız sahip olduğu sektör bilgisi ve yenilikçi teknolojik fikirler ile ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Sahip olduğu e-ticaret markaları ile beraber internet deki diğer E-Ticaret pazaryeri platformlarında faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Kişiye Özel Hediyelik sektöründe uzmanlaşmış ve bu alanda yaptığı yenilikçi teknolojik güçlü altyapı yatırımları ile Üretimden - Direk son kullanıcıya ulaşabilen uçtan uca tedarik zinciri ile hizmet verebilmeyi başarmıştır.

Webrika 2012 yilinda başladığı yolculukta 2020 Yılında tasarım ve kurulumlarını tamamladığı 2000 Metrekare yeni tesisine geçmiştir.

Uçtan Uca Entegre Atölyelerimizde Tasarımdan Üretime, E-Satıştan, E-Müşteri hizmetlerine yaklaşık 50 çalışanı ile 24 Saat Online olarak E-Ticaret platformları üzerinden aralıksız hizmet vermeye devam edebilmektedir.

Firmamız kuruluşundan bugüne kendi Entegre Atölyelerinde tasarlayıp ürettiği binlerce çeşit kişiye özel ürün ile yüzbinlerce kişiye ulaşıp sunumunu ve satışını ulusal ve uluslararası e-pazaryeri platformlarında gerçekleştirmiştir.

Kişiye özel beklentiyi karşılayabilen, kaliteli, hızlı & zamanında olan bir serüveni sorunsuz & mutlu bir şekilde tamamlamak oldukça zordur.

Hedefimiz, Sürekli güncellenen büyüyen dinamik profesyonel altyapı ile Yenilikçi, Şık, Kişiye Özel, kaliteli tasarımlar geliştirmek. Müşteri ile Empati kurabilen, Mutlu eden Hediyeler ile mutluluk oluşturan Hikayelere sahip olan, kurumsal & sempatik işletme olabilmek için geliştirdiğimiz e-ticaret markalarımız;
hediyenikap.com
aracplakalik.com
tablonukap.com

YUKARI